In de training Spelend op Pad van Bazalt Groep-Zorg in Onderwijs leren kinderen in groepsverband hun sociale vaardigheden en weerbaarheid te versterken en hun emoties en gedrag beter te beheersen of te sturen. Spelend op Pad is uniek in het combineren van een individueel gerichte behandeling met groepssessies. Kinderen leren van en met elkaar. Door in een veilige groep vaardigheden aan te leren, wordt de kans op toepassing hiervan in andere situaties vergroot.
Voor wie is de training Spelend op pad bedoeld?
Voor sommige kinderen is samenspelen en/of samenwerken met leeftijdsgenoten niet vanzelfsprekend. Zij worden snel boos en raken vaak in conflict, maken moeizaam contact met andere kinderen of komen op een of andere manier niet tot spel. Voor deze kinderen van groep 3 t/m 8 is de speltraining Spelend op Pad ontwikkeld.
Locatie
Groepstrainingen vinden plaats op (eigen) school, zo dichtbij het kind als mogelijk. We starten een groep als er tenminste vier leerlingen zijn die kunnen deelnemen. We vragen je als school om hiervoor te zorgen. Dit mogen leerlingen van dezelfde school zijn, maar als er buurtscholen zijn met leerlingen die in aanmerking komen, kunnen die ook aansluiten.
Kosten en vergoeding
Bazalt Groep-Zorg in Onderwijs heeft contracten met de gemeente in de regio Den Haag.
Dit betekent dat als je in de randgemeente van den Haag een verwijzing van de huisarts/schoolarts voor de generalistische basis-GGZ hebt, de training vergoed wordt door de gemeente waarin je woont.
Het is ook mogelijk om een training in te kopen. Vraag onze adviseurs naar de mogelijkheden via zio-haaglanden@bazaltgroep.nl (regio Den Haag).
Meer informatie
Neem contact op met onze adviseurs via zio-haaglanden@bazaltgroep.nl of kijk op de pagina Zorg in onderwijs voor de aanmeldformulieren en meer informatie.